Erlab Yazılım olarak geliştirilmesinde kaynak kodu ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz Tivibu, TTNET tarafından müşterilerine sunulan ve 1 milyonun üzerinden aboneye sahip bir Online TV çözümüdür.


TTNET’in kullanıcılarına sunduğu Tivibu ile bilgisayarınız üzerinden veya mobil cihazlarınız üzerinden yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV’de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Geliştirilmesinde danışmanlık ve kaynak kodu desteği verdiğimiz Tivibu’nun  Durdur-İzle özelliği ile TV kanallarının canlı yayınlarını durdurabilir, daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Geri Al-İzle özelliği ile yayınları Tivibu’yu açar açmaz veya kanal değiştirdiğinizde hiç beklemeden, istediğiniz zaman 30 dakika kadar geriye alıp seyredebilirsiniz.

Tivibu aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, çocuk gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin bir video arşivi de sunar.

Internet TV ürünümüzün altyapısını kullanan Tivibu’ya; desktop, web, Android, iOS ve Symbian platformlarından erişilebilir. Bu platformlara ek olarak Tivibu’nun Smart TV’ler ve Set-top box’lar üzerinden izlenmesini sağlayan uygulamalar da şirketimiz tarafından geliştirilmektedir.
© 2012 Udav Yazılım