Udav Yazılım, yeni teknolojileri yakından takip ederek müşterileri için inovatif ve katma değerli çözümler üreten bir teknoloji şirketidir.
Udav Yazılım, projelerini ’bütünleşik çözüm’ olarak günün sağladığı yeni teknolojileri kullanarak geliştirir ve problemsiz proje geliştirmenin çözümün ön şartı olduğu prensibi ile hareket eder. Şirketimiz, oluşturduğu çözümler için bilişim sektöründe dünyanın önde gelen firmalarıyla işbirliği yapmaktadır.

Udav Yazılım, Natural User Interface konusunda çalışmalar yapmakta; Microsoft Kinect ve Microsoft Surface ile inovatif çözümler sunmaktadır. Şirketimiz Kinect’in Türkiye’de yaygınlaşması konusunda rol almış ve Microsoft'un Kinect Technology Adoption Program (TAP) üyesi olmuştur.

Internet TV konusunda da önemli çalışmaları olan Udav Yazılım, geliştirdiği Internet TV ürünü ve İçerik Yönetim Sistemi ile internet üzerinden multimedya yayıncılığı konusunda önemli bir know-how'a ulaşmış, Microsoft Silver ISV olarak Microsoft Silverlight teknolojisinin adaptasyonu konusunda Microsoft Türkiye ile işbirliği içerisinde hareket etmiştir.

Udav Yazılım, 1 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan ve TTNET’in bir hizmeti olan Tivibu'ya yazılım desteği, kod geliştirme ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Bu konuda Microsoft IIS Media Services TAP programında yer almamız şirketimize önemli avantajlar sağlamıştır.

Rekabet gücünü insan kaynakları, teknolojiye yaptığı yatırımlar ve bilgi birikiminden alan Udav Yazılım, bilişim dünyasındaki yenilikleri takip ederek kullanıcılarına güncel, özgün ve katma değerli çözümler sunmayı kendisine vizyon edinmiş, taslak aşamasında olan teknolojilerle birçok pilot proje geliştirmeyi başarmıştır.

Udav Yazılım, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği katma değerli çözümleri tüm dünyada kullanılabilecek seviyeye getirmiş ve yakın gelecekte yazılım ihraç etmeyi bir hedef olarak belirlemiştir.
© 2012 Udav Yazılım