Interactive Digital Signage çözümü; şirketlere ve organizasyonlara içeriklerini sunmak, müşterileriyle veya çalışanlarıyla etkileşime geçmek için yenilikçi bir platform sunar.


Interactive Digital Signage, Kinect Etkisini digital signage pazarına taşıyan bir çözümdür. Interactive Digital Signage çözümü; şirketlere ve organizasyonlara içeriklerini sunmak, müşterileriyle veya çalışanlarıyla etkileşime geçmek için yenilikçi bir platform sunar. Uygulama Microsoft Kinect for Windows teknolojisi sayesinde mouse, klavye, joystick ya da dokunmatik ekran gibi bir kontrol cihazına gerek kalmadan el ve vücut hareketleri ile kontrol edilmektedir.

Interactive Digital Signage ile birlikte yönetilebilir bir içerik arayüzü sunulmaktadır. Böylece uygulama yöneticileri, içerikleri kendi kaynaklarından besleyebilmektedir. Interactive Digital Signage ile şirkete/organizasyona özel uygulamaların yanı sıra; TV yayınları, video ve fotoğraflar, haber akışı, hava durumu, yol durumu gibi birçok içerik kullanıcılara sunulabilmektedir.

DirectX teknolojisiyle real-time rendering yaparak gerçek bir 3D deneyimi yaşatan Interactive Digital Signage, holografik ekranlarla birlikte de kullanılabilmektedir. 3D arayüzlerin holografik ekranın farklı yüzleri için real-time render edilmesiyle hologram etkisi oluşturulabilmektedir. Böylece uygulamaya farklı açılardan bakan kullanıcılar, ilgili içeriğin o açıdan görünümünü elde edebilmektedir.

Kinect teknolojisini, 3D arayüzler ve hologram ekranla birleştiren Interactive Digital Signage, yenilikçi çözümler arayan şirketler ve organizasyonlar için ideal bir çözüm sunmaktadır.
© 2012 Udav Yazılım