Erlab Yazılım, İstanbul'da düzenlenen Dünya Tüketici Ürünleri Forumu'nda son teknoloji ürünlerinin yer aldığı Innovation Zone bölümünde Microsoft Pixelsense ile sunduğu çözümleri sergiledi.


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün katılımıyla Haliç Kongre Merkezi+nde gerçekleştirilen Dünya Tüketici Ürünleri Forumu, aralarında Coca-Cola, PepsiCo, Carrefour, Tesco, Unilever, Procter & Gamble, L'oreal gibi dünya devlerinin bulunduğu 400 tüketim ürünleri şirketinin yönetim kurulu başkanı, CEO ve üst düzey yöneticilerine ev sahipliği yapıyor.

Erlab Yazılım olarak Forum kapsamında Microsoft'un davetlisi olarak Innovation Zone'da yer alarak çözümlerimizi sergileme imkanı bulduk. Microsoft Pixelsense (eski adıyla Microsoft Surface) platformu için geliştirdiğimiz uygulamaları sergilediğimiz standımız katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Pixelsense ürünü Samsung tarafından üretilen SUR40 ekranı sayesinde birçok yeniliğin önünü açıyor. 40 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip olan Pixelsense birden fazla kişinin kullanabildiği ve aynı anda 50'nin üzerinde farklı noktadan dokunmatik işlemleri algılayabilen bir teknolojiye sahip. Pixelsense sayesinde Byte Tag'ler kullanarak farklı cisimleri Pixelsense ile etkileşimli kullanmak da mümkün.

Erlab Yazılım, Microsoft'un geliştirdiği ve Samsung'un donanımını ürettiği Pixelsense platformu için geliştirdiği yazılım çözümlerini, Tüketici Ürünleri Forumu aracılığıyla son kullanıcılarla buluşturmuş oldu.
© 2012 Udav Yazılım