Firmamızın yazılım ürünleri, kaynak kodu ve danışmanlık sağlayıcılığını yaptığı Tivibu Web TV servisi yayın hayatına başladı.
Türkiye'nin lider broadband operatörlerinden olan TTNET, Microsoft teknolojileri kullanılarak geliştirilen Tivibu Web TV servisleri ile Live TV, Pause Live TV, Time Shift TV ve Video on Demand hizmetlerini üyelerinin kullanımına sundu.

Tivibu'nun içeriklerinin kaliteli olarak sunulmasının yanında arka planda içeriklerin yüklenmesi, güvenliğinin sağlanması, video satış işlemlerinin kontrollü bir şekilde yapılması ve lisanslama işlemleri için bazı gereksinimler gözönünde tutuldu. Bu alanda Tivibu projesinde hayati önem taşıyan modüller, firmamızın geliştirdiği, İçerik Yönetim Sistemi(CMS), CDN Erişim kontrolleri (URL Signing) ve İçerik Lisanslama Sistemi (PlayReady DRM) ürünleri ile karşılandı.

Ayrıca Tivibu Player uygulaması için Argela Yazılım’a danışmanlık ve kaynak kodu desteği de sağlanmıştır. Erlab Yazılım olarak medya sektöründe uzmanlaşmaya ve anahtar teslimi çözümler geliştirilen sektörün önde gelen çözüm sağlayıcılarından olma yolunda hızla yolumuza devam etmekteyiz.
© 2012 Udav Yazılım