Streaming teknolojileri konusunda yeni bir adım atarak, Inlet Technologies İş Ortağı olduk
Kurumların sahip oldukları kaynakları daha etkin, verimli ve esnek kullanmaları; maliyetlerini düşürmeleri ve verimliliklerini artırmak için nasıl bir yapılanmaya gitmeleri gerektiği konularında iyi bir birikime ve deneyime sahip Erlab Yazılım olarak, artık Streaming teknolojileri alanındaki çalışmalarımızla da öne çıkıyoruz.

Bugüne kadar Online Yayıncılık, Network Yönetimi, Bankacılık sektörü ve Mobil Uygulamalar gibi çeşitli entegre projeler geliştirerek birçok farklı alanda müşterilerimize sunduğumuz özel çözüm uygulamalarımızla kazandığımız uzmanlık alanlarımıza bir yenisi olan Adaptive Streaming Teknolojisini de eklemiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Özellikle Internet üzerinden yayın seyredebilme konusunda hayata geçirdiğimiz uygulamalarla müşterilerin bu yöndeki isteklerini en güzel şekilde karşılayacak çalışmalar yapıyoruz.

Gelişen teknoloji, online yayın izleme alışkanlıklarının artması ve buna bağlı olarak bandwidthe ve internet hızına göre kaliteli yayın seyredebilme isteğiyle birlikte Adaptive Streaming, artık web üzerinden yayın izlemede ve bu yayın sistemlerinin yönetimini sağlamada rol alan önemli bir teknoloji olarak BT dünyasında kabul ediliyor. Adaptive Streaming ile müşteriler, Internet üzerinden yayın izlemede standart bir düzene mahkum olmaktan çıkıyorlar. Bu bağlamda Erlab Yazılım olarak Adaptive streaming teknolojileri konusundaki yetkinliğimizi artırıp, Microsoft ve Adobe gibi firmalara destek veren Inlet Technologies ile çözüm ortaklığı sürecini başlattık. Kısa bir süre içinde gerekli şartları yerine getirerek güçlü çözüm ortağı programındaki yerimizi aldık.

Inlet’in Spinnaker ürününü kullanan Erlab Video Player’ın Adaptive Streaming teknolojisiyle internet üzerinden yayın oynatabilme işleviyle önümüzdeki dönemde Online yayınların, çok daha fazla izleyici kitlesine sahip olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle de, adaptive streaming ile ilgili çalışmalarımızı aralıksız sürdürürken; uzmanlığımızı artıracak her türlü yatırımı da yapıyoruzPlayer görüntülerinden bazıları :


© 2012 Udav Yazılım