Şirketimiz tarafından geliştirilen TTNET Uzaktan Modem Yönetim Sistemi sayesinde kullanıcı adı veya şifre problemleri yüzünden internete bağlanamayan kullanıcıların modem ayarları uzaktan yapılıyor.
TTNET Uzaktan Modem Yönetim Sistemi ile TTNET ADSL Kullanıcı adı ve şifresi ile ilgili problemlerden dolayı modem ayarlarını yapamayan kullanıcıların modem ayarlarını otomatik olarak yapacak ActiveX ve Executable uygulamaları geliştirdik.

Uygulama sayesinde kullanıcı adı ve şifre ile ilgili problem yaşayan TTNET ADSL kullanıcıları, otomatik olarak TTNET web sitesi üzerindeki bir adrese yönlendiriliyor ve bu adresten yüklenen uygulama sayesinde modem ayarlarını otomatik olarak yapabiliyor. Internet Explorer kullanıcıları, sayfa üzerinde yüklenen bir ActiveX uygulaması ile bu işlemi yaparken; Chrome, Firefox, Safari kullanıcıları bu işlemi gerçekleştirmek için yönlendirildikleri sayfadan indirdikleri Executable uygulama ile modem ayarlarını yapabiliyor. Uygulamalar C++ geliştirme dili ile hazırlandığından, kullanıcıların makinelerine herhangi bir RunTime uygulama kurmalarına gerek kalmadan, hızlı bir şekilde çözüme ulaşması mümkün olmaktadır.

Gerek ActiveX, gerekse Executable uygulaması kullanıcının modemine erişerek, kullanıcı adı ve şifre işlemlerini otomatik ve güvenli olarak gerçekleştirmektedir. Bu sayede giriş seviyesindeki internet kullanıcıları da dahil olmak üzere tüm kullanıcılar modem ayarlarını kolaylıkla yapabilecektir.                                            
© 2012 Udav Yazılım